Shakira dhe Pique drejt ndarjes?! 0 80

Nuk është hera e parë që përflitet për një divorc të mundshëm mes Shakira-s dhe Pique. Çifti është vënë në qendër të vëmendjes mediatike për vite me rradhë, pikërisht lidhur me këtë temë. Këtë herë, ka mjaftuar një gjest i futbollistit në ndeshjen e fundit, që çdokush të aludojë mbi ndarjen e artistes dhe yllit të Barcelonës. Në përballjen e këtij ekipi me Espanyol, skuadra e Pique shënoi gol ndaj kundërshtarëve, rast të cilin Gerard e feston duke ngritur lart katër gishta, dy nga secila dorë.

Një shenjë e tillë nuk është e pakuptimtë, pasi datëlindjet e Shakira-s dhe Pique janë përkatësisht në datën dy shkurt. Por, këtë herë futbollisti ka ngritur vetëm tre gishta, e kjo nuk ka ndodhur më parë në gjithë historinë disa vjeçare të romancës mes dy yjeve. Çfarë ka shtyrë edhe më tepër aludimet e këtij lloji është aktiviteti i secilit në rrjetet sociale, në të cilat nuk figuron asnjë foto bashkarisht prej një kohe të gjatë tashmë. Imazhi u fundit i publikuar i përket muajit qershor, kur Shakira dhe Pique ishin të ftuarit VIP në dasmë e Lionel Mess-it. Burime zyrtare ende nuk kanë dhënë një deklaratë publike lidhur me një fakt të tillë, kështu që gjithçka mbetet për t’u parë në ditët në vijim…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *