Cilët ishin meshkujt e veshur më bukur në Festivalin e Torontos? 0 177

Po zhvillohet Festivali Ndërkombëtar i Filmit në Toronto këto ditë. Edicioni i 42-të ka përfshirë një numër të madh filmash dhe dokumentarësh pjesëmarrës, si edhe ka mbledhur personazhe të njohur e të rëndësishëm të botës së kinematografisë, muzikës dhe sporteve.

Rëndësia e këtij eventi vihet re edhe në paraqitjet e yjeve në tapetin e kuq. Cilët janë meshkujt më elegantë që spikatën me veshjet e tyre në këtë edicion? Në galeri keni një super përmbledhje! Jo vetëm femrat ranë në sy, por edhe meshkujt ishin treguar të kujdesshëm e të veshur shumë bukur!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *