Dj Vicky na prezanton me djalin e porsalindur! 0 380

Data 15 shtator nuk shënoi vetëm ditëlindjen e Dj të njohur Vik Kraja, por edhe ardhjen në jetë të djalit të tij! Dj Viki dhe bashkëshortja e tij Amande Dako u bënë për herë të parë prindër të një djali.Sot, Dj i njohur i club-eve të kryeqytetit ka ndarë foton e parë të të birit, duke mos i zbuluar portretin, por emrin e tij. Vogëlushi quhet Alen dhe është pjesëtari më i ri në Threedots! Babë e bir do t’i festojnë ditëlindjet në një ditë që sot e tutje!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *