Emina pranë një këngëtareje tepër të famshme… 0 95

Modelja Emina Çunmulaj, e cila jeton prej vitesh tashmë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ndan shpesh shumë nga  momentet e jetës të përditshme me bashkëshortin dhe vajzën Ella. Momente të bukura e argëtuese, ku mbizotëron look-u i saj ujë e sapun.

Këtë mbrëmje, Emina është shfaqur mjaft elegante dhe nën shoqërinë e një këngëtareje të famshme amerikane! Ajo ka pozuar me Ciara-n, duke e quajtur atë një mami tepër seksi!

Që të dyja vajzat janë veshur me fustane mbrëmjeje dhe ndodhen në Hotel Plaza në Nju Jork. Ndoshta mund të jetë foto e shkrepur gjatë eventit të Javës së Modës, që lamë pas!

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *