Jeton mes luksit, por i mungon diçka Anxhelës… 0 121

Angela Martini ishte personazhi që e shijoi verën që lamë pas më shumë se kushdo. Pushimet dhe udhëtimet luksoze më të dashurin e saj milioner Dragos Savulescu paraqisnin vetëm dashuri dhe argëtim pamasë.

Megjithatë, ka diçka që e mundon Anxhelën ditën e sotme, si të gjitha vajzat. “Nuk kam rroba”, shkruan ajo në fotot ku pozon si gjithmonë tepër seksi e nuk ngurron të nxjerrë në pah fizikun me forma të lakmueshme. E veshur me një t-shirt të bardhë e çizme të zeza  mbi gju, modelja është shfaqur tejet provokuese.

Ndoshta bukuroshja është frymëzuar për këtë postim nga bluza e saj me mbishkrimin “Nuk kam asgjë për të veshur”, se është e pabesueshme ta ketë me të vërtetë modelja, me jetën që bën!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *