Kush do ta fitojë Emmy Awards 2017? 0

Në mbrëmjen e sotme, 17 shtator, është mbrëmja e ndarjes së çmimeve Emmy. Kjo është ceremonia e gjashtëdhjetëenëntë e këtij eventi televiziv dhe do të mbahet në Teatrin Microsoft në Los Angeles.

Do të jetë një garë mjaft e fortë, mes serialeve të kandiduar dhe një spektakël plot emocion! Kjo mbrëmje i është besuar moderatorit komik Stephen Colbert, si prezantues për herë të parë i një eventi të tillë. Njihuni me kandidaturat, në galeri!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *