Njihuni me të dashurat e Harry-t, përpara Markle!

View Gallery
11 Photos
Njihuni me të dashurat e Harry-t, përpara Markle!
1. Natalie Pinkham, gazetare, viti 2003

Njihuni me të dashurat e Harry-t, përpara Markle!
2. Cassie Sumner, njohje ne nje night-club ne Londer, viti 2004

Njihuni me të dashurat e Harry-t, përpara Markle!
3.Chelsy Davy, lidhja me e gjate e princit nga 2004-2011. Ajo mori pjese edhe ne ceremonine martesore te William dhe Kate

Njihuni me të dashurat e Harry-t, përpara Markle!
4. Astrid Harbord, nje lidhje e shkurter me mikeshen e Kate Middleton, ne vitin 2009

Njihuni me të dashurat e Harry-t, përpara Markle!
5.Caroline Flack, lidhja me kete prezantuese televizive perfundoi ne momentin qe u be publike, ne 2009

Njihuni me të dashurat e Harry-t, përpara Markle!
6.Camila Romestrand, lidhja me kengetaren norvegjeze nuk u konfirmua kurre

Njihuni me të dashurat e Harry-t, përpara Markle!
7. Florence Brudenell, aktore dhe modele me te cilen Harry eshte shoqeruar ne vitin 2011

Njihuni me të dashurat e Harry-t, përpara Markle!
8. Cressida Bonas, aktorja ka qene ne lidhje me Harryn ne vitet 2012-2014, i dhane fund sepse ajo nuk e duronte dot presionin e publikut dhe medias

Njihuni me të dashurat e Harry-t, përpara Markle!
9. Mollie King, Harry ka qene ne lidhje me kengetaren ne vitin 2012, por e nderpreu per shkak se ajo fliste hapur e publikisht per te

Njihuni me të dashurat e Harry-t, përpara Markle!
10. Harry dhe ylli i Pop-it Ellie Goulding njihen prej vitesh, por u perfolen per nje lidhje mes tyre ne pranvere te vitit 2016

Njihuni me të dashurat e Harry-t, përpara Markle!
11. Meghan Markle, jne bashke prej nje viti, por kjo lidhje u be menjehere teper serioze. Presim se çdo te ndodhe me tej...

Historia njëvjeçare e dashurisë mes princit Harry dhe aktores Meghan Markle ka filluar të bëhet serioze së fundmi. Pas prezantimeve të saj me familjen mbretërore, jemi të gjithë në pritje të një propozimi për martesë.

Por cilat kanë qenë disa nga romancat, lidhjet, të dashurat e princit përpara njohjes me  aktoren e “Suit”? Njihuni me vajzat e tjera që i kanë rrëmbyer zemrën princit në vite! Shfletoni galerinë!No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.