Nuk i keni ditur këto sekrete stili të princeshë Dianës!

View Gallery
12 Photos
Nuk i keni ditur këto sekrete stili të princeshë Dianës!
Diana kishte nje dashuri te veçante per getat me ngjyra dhe preferonte t'i kombinonte ato me ngjyren e veshjes se saj

Nuk i keni ditur këto sekrete stili të princeshë Dianës!
Diana nuk mbante syze optike, por i solli ato ne mode

Nuk i keni ditur këto sekrete stili të princeshë Dianës!
Dorezat, nje tjeter detaj i dashur i saji, por me ngjyra te ndryshme

Nuk i keni ditur këto sekrete stili të princeshë Dianës!
E guximshme per te mbajtur varesen me perla, nga ana e kundert

Nuk i keni ditur këto sekrete stili të princeshë Dianës!
Getat e saj elegante me fjongo ishin nder te preferuarat, te cilat i vishte me fustane me modele te thjeshte

Nuk i keni ditur këto sekrete stili të princeshë Dianës!
Imazhi i mbretereshes Elizabete, i fiksuar ne fustanet e Dianes si nje spile per nder te saj

Nuk i keni ditur këto sekrete stili të princeshë Dianës!
Lapsi i kalter i syve, Dianes i pelqente te kombinonte lapsin e syve me veshjen ose me pullet e bluzes

Nuk i keni ditur këto sekrete stili të princeshë Dianës!
Lidhja e saj sentimentale me bizhuterite, byzylyku i preferuar ka shronjat W, H dhe X, inicialet e emrave te djemve dhe X per 10-vjetorin e marteses

Nuk i keni ditur këto sekrete stili të princeshë Dianës!
Momenti kur mbajti njekohesisht dy ora dore, per t'i uruar fat princit Charles ne lojen e Polo-s

Nuk i keni ditur këto sekrete stili të princeshë Dianës!
Pulovra me dele ka hyre ne histori

Nuk i keni ditur këto sekrete stili të princeshë Dianës!
Unaza Cartier ne gishtin e vogel, sot eshte trend nga Gigi e Kendall, por Diana e ka mbajtur shume vite me pare

Nuk i keni ditur këto sekrete stili të princeshë Dianës!
Varesja me inicialene e emrit te saj, D, e mbante ne qafe si kur ishte vajze, por edhe pas marteses me Charles ku zakoni e donte qe te mbante diamante

Princeshë Diana kujtohet si një ikonë stili dhe na vijnë ndërmend veshjet e saj të veçanta me mëngët e fryra, kostumet shik dhe flokët me volum.

Ajo ka sjellë një revolucion në botën e modës me disa detaje të vogla unike. Që nga lidhja sentimentale me bizhuteritë e deri tek lapsi i kaltër i syve. Ja disa momente të Dianës që e dalluan për stilin e saj ndryshe, në galeri!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.