Nuk i keni ditur këto sekrete stili të princeshë Dianës! 0 222

Princeshë Diana kujtohet si një ikonë stili dhe na vijnë ndërmend veshjet e saj të veçanta me mëngët e fryra, kostumet shik dhe flokët me volum.

Ajo ka sjellë një revolucion në botën e modës me disa detaje të vogla unike. Që nga lidhja sentimentale me bizhuteritë e deri tek lapsi i kaltër i syve. Ja disa momente të Dianës që e dalluan për stilin e saj ndryshe, në galeri!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *