Kejsi Tola, tepër seksi në setin e ri fotografik!

Këngëtarja Kejsi Tola, e njohur për zërin potencial dhe mbrëmjet argëtuese me muzikë live në kryeqytet, ka preferuar që të paraqitet ndryshe për ndjekësit e saj këtë herë!

Kejsi ka realizuar një set të ri fotografik në të cilin ndryshe nga më parë, na paraqitet si një vajzë e hijshme, lozonjare e tepër seksi! E veshur me trendin e momentit vijat, me një kostum të bardhë pa reçipeta, me të zeza e metalizato.

Të jetë ky set i ri fotografish një paralajmërim i këngëtares për një projekt të ri muzikor? Mezi po e presim!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *