Nuk e kishim menduar ndonjëherë se si duken veshjet e Swift tek… kotelet! 0

Videoklipi i fundit i këngëtares Tayor Swift, “Look what you made me do”, video që theu menjeherë rekorde shikueshmërie përfshin edhe një skenë me fantazma që me siguri do të inspirojë shumë fansat e saj për veshjen e Halloween-it.

Një veterinere nga shteti i Oregon, Jessica, është inspiruar pikërisht nga Swift për të sjellë disa nga paraqitjet e saj më të famshme në vite në veshje kotelesh. Këngëtarja i adhuron macet! Shfletoni galerinë dhe njihuni me aftësitë kreative të Jessica-s! Ndoshta ju inspiron edhe ju për kostumin tuaj të Halloween-it!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *