Mëngjesi elegant i Manjola Nallbanit! 0 252

Këngëtarja Manjola Nallbani, një artiste me paraqitjet gjithmonë të kuruara deri në detaj, nuk kishte si të mos na shfaqej  e tillë as në mëngjesin e kësaj të shtune!Ajo na uruar “Mirëmëgjesin” nga kuzhina e shtëpisë së saj, teksa përgatit lëng portokalli. E buzëqeshur për fillimin e një ditë re, këngëtarja ka pozuar e veshur me mëndafsh pink dhe duket kaq bukur që në orët e para të mëngjesit! Jo vetëm në paraqitjet skenike, por edhe në shtëpi Manjola gëzon një paraqitje perfekte. Për artisten elegante, duket se koha me të vërtetë ka ndalur!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *