Një pasdite ndryshe mes disajnit të “Kare Design”/ Të ftuarit

Të apasionuarit pas disajnit, të bukurës dhe tendencave të reja në mobilim kanë kaluar një pasdite të këndshme gjatë prezantimit të “Kare Desing”, këtë mes jave, në show-room-in e vendosur gjatë autostradës Tiranë-Durrës. Njerëz të fushës së arredimit, të medias dhe ekranit janë njohur me punimet e veçanta artizanale të brandit gjerman, që përfshin çdo gjë që i takon kompletimit të shtëpisë, apo dhe bareve e restoranteve nga ndriçuesit tek aksesorët dekorativë!

Drejtues të kësaj marke në Shqipëri është çifti i ri i biznesit Evis Kodra & Agon Ferri! Galeria e fotove na sjell një panoramë të eventit dhe të ftuarve, që u bënë pjesë e tij!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *