Ja se ç’bëri The Weeknd mbi transplantin që kreu Gomez! 0

Selena Gomez surprizoi jo pak kur njoftoi se kishte kryer një transplant veshkash, mbi të cilin askusj nuk kishte patur aspak dijeni. Mikja e saj e ngushtë ishte dhuruesja e artistes në këtë rast, ndërsa ky ishte padyshim lajmi që theu rrjetin. Po i dashuri i Gomez, ç’ka bërë në një rast si ky? Epo, nuk mund të ndodhte ndryshe, përveçse The Weeknd të shtynte çdo datë të tureve të tij muzikore.

Sipas burimeve, këngëtari ishte shumë i shqetësuar mbi gjithë proçedurën në tërësi, pasi operacioni ka qenë realisht i vështirë. The Weeknd bëri një pauzë një mujore mes datave 6 gusht deri në 6 shtator. Aludimet sillen rreth faktit se kjo ka qenë periudha që Gomez ka kryer transplantin e veshkave, edhe pse kjo e fundit nuk e ka zbuluar ende një detaj të tillë. Epo, nuk është hera e parë që The Weeknd tregon anën e tij romantik dhe suportive, apo jo?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *