Getoari në Xhamajka, po Marina ku është? 0

Ishte një nga dasmat më të komentuara të showbizit shqiptar këtë verë, ajo mes moderatores Marina Vjollca dhe reperit kosovar Getoar Selimi. U përfolën se nuk do të kishte muaj mjalti, e megjithatë çifti i ri është arratisur disa ditë drejt Xhamajkës!

Ata njihen për udhëtimet argëtuese nëpër botë, por ky është i pari me statusin e të martuarve. Getoari ka postuar një foto me vendndodhje Montego Bay, Jamaica, në bregdetin ekzotik me palma. Ndërsa Marinën nuk po e shohim gjëkundi. Me sa duket, moderatorja ka zgjedhur të relaksohet larg kamerave në muajin e mjaltit, përpara se të nisë edhe emisioni i saj i ri në Tv Klan.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *