Beyonce, nje këngë e re për arsye bamirësie 0 189

Artistja Beyonce Knowles sapo ka publikuar versionin remiks të këngës “Mi Gente” nga J Balvin dhe Willy William, për të grumbulluar të ardhura për një çështje me rëndësi.Ajo ka lajmëruar përmes Instagram: “Do të dhuroj të ardhurat që do të fitj nga kjo këngë për të lehtësuar të prekurit nga uragani në Porto Riko, Meksikë dhe Ishujt Karaibe.” Këngëtarja ka vënë në dispozicion në rrjetet sociale edhe website-t ku ndjekësit mund të ofrojnë ndihmën e tyre.

Beyonce është duke ofruar ndihmë e bamirësi në vazhdimësi për të prekurit nga uragani. Po kështu, edhe Jay-Z do të ofrojë mbështetjen e tij duke dërguar ndihma tek të mbijetuarit në Porto-Riko në muajin Tetor.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *