Kim Kardashian konfirmon: “Në pritje të një fëmije” 0

Pas gjithë kësaj periudhe spekulimesh se Kim Kardashian dhe Kanye West ishin në pritje të fëmijës së tyre të tretë nga një nënë surrogatë, Kim ka vendosur se është ky momenti i duhur për të ndarë lajmin mbi beben e saj!

Sezoni i 14-të i “Keeping up with the Kardashians” premton një familje më të zgjeruar, vetë Kim e ka konfirmuar lajmin përmes një telefonate me të motrën, Khloe. Ajo ka treguar interes mbi shtëtzaninë me nënë surrogatë, pasi për fizikun e saj një shtatëzanin tjetër do të ishte e rrezikshme. Çifti ka vendosur që kjo të ishte zgjedhja e tyre, një mundësi që po bëhet realititet.

Sezoni i 14-të i “Keeping up with the Kardashians” duket se do të premtojë plot surpriza nga motrat Kardashian-Jenner, të paktën nga trioja Kim-Khloe-Kylie!

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *