Kostumi ideal për Halloween, sipas shenjës suaj zodiakale!

View Gallery
12 Photos
Kostumi ideal për Halloween, sipas shenjës suaj zodiakale!
Dashi- Wonder Woman

Kostumi ideal për Halloween, sipas shenjës suaj zodiakale!
Demi- John Snow nga Game of Thrones

Kostumi ideal për Halloween, sipas shenjës suaj zodiakale!
Binjaket- Kostum si pallua

Kostumi ideal për Halloween, sipas shenjës suaj zodiakale!
Gaforrja- Kostum si pinguin

Kostumi ideal për Halloween, sipas shenjës suaj zodiakale!
Luani- Nena e Dragonjve, Daenerys Targarien nga Game of Thrones

Kostumi ideal për Halloween, sipas shenjës suaj zodiakale!
Virgjeresha- Nje zjarrfikese seksi

Kostumi ideal për Halloween, sipas shenjës suaj zodiakale!
Peshorja- Kostum sirene

Kostumi ideal për Halloween, sipas shenjës suaj zodiakale!
Akrepi- Kostum dinosauri

Kostumi ideal për Halloween, sipas shenjës suaj zodiakale!
Shigjetari- Lara Croft nga Tomb Raider

Kostumi ideal për Halloween, sipas shenjës suaj zodiakale!
Bricjapi- Nje infermiere seksi

Kostumi ideal për Halloween, sipas shenjës suaj zodiakale!
Ujori- Nje gjuetare thesaresh

Kostumi ideal për Halloween, sipas shenjës suaj zodiakale!
Peshqit- Nje princeshe Disney

Kemi hyrë në tetor dhe dalëngadalë po afrohet edhe festa e Halloween-it. Nëse nuk e keni menduar ende se si do të visheni këtë vit është momenti të merrni parasysh sugjerimet tona!

Këtë vit, besojini yjeve! Po, ju që ndiqni me vëmendje parashikimin e yjeve teksa gjerbni kafenë e mëngjesit përpara se të shkoni në punë, por edhe ju që nuk jeni aspak supersticiozë, kur të shihni kostumet e Halloween-it të personalizuara sipash shenjës së zodiakut së cilës i përkisni do të nxitoni ta bëni tuajën! Shfletoni galerinë dhe shikoni propozimet tona dhe idetë interesante, Halloween-i po afrohet!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.