Këtë vjeshtë, xhaketat për meshkuj kanë ngjyrë ushtarake! 0 281

Xhaketat janë një veshje themelore e garderobës suaj për stinën e vjeshtës. Po sikur t’ju themi se mund të shmangni pa problem atë xhaketën klasike e në vend të saj të zgjidhni një model ushtarak me ngjyrë të gjelbër  ulliri? Ose një model me shumë xhepa më  të mëdhenj?

Janë praktike, ju mbajnë ngrohtë dhe të përshtatshme për t’u veshur edhe për në punë! Jo vetëm për fundjavë, por do të ndiheni komodë edhe gjatë tetë-orarshit të punës suaj! Modelet që kemi përzgjedhur në galeri janë trende të stinës nga shtëpi të njohura mode, pse mos t’i bëni tuajat? Meshkuj, kjo vjeshtë ju do të veshur bukur e me stil!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *