Evolucioni i flokëve të Swift në vite! 0 161

Që kur Taylor Swift na bëri për vete me “Love Story” ka kaluar më tepër se një dekadë nga ajo kohë dhe gjatë gjithë këtyre viteve këngëtarja ka kaluar në shumë ndryshime në look. Nga një adoleshente që këndonte country ajo u shndërrua në një pop-star me look të kuruar skenik e jo rrallë edhe tepër provokuese e sensuale.

Që prej vitit 2006, kemi përmbledhur modelet e flokëve më ikonike të artistes: nga kaçurrelat e deri në flokët biondë me nuancë platini. Shfletoni galerinë për të parë evolucionin e Swift në look në vite!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *