Për herë të parë, e gjithë familja Carter në një dalje publike! 0

Çifti i artistëve Beyonce dhe Jay Z janë parë me të tre fëmijët e tyre në Nju Jork. Tashmë binjakët Rumi dhe Sir Carter janë katër muajsh.

 

Fytyrat e binjakëve nuk mund t’i shihnim dot, pasi ishin brenda në mbajtëset e tyre të mbuluara, të cilat i mbante Jay Z. Ndërsa motra e madhe Blue Ivy ishte veshur me kostum blu e këpucë pink. Çifti i këngëtarëve kanë filluar të frekuntojnë evente të ndryshme, tapetin  e kuq, të mbijetuarit nga uraganët, koncerte, madje edhe me Blue Ivy-n me vete.

 

Që nga momenti që Beyonce tregoi në rrjetet sociale binjakët kur ishin një muajsh, kjo përbën herën e tyre të parë të një daljeje në publik. Tani kemi kurizotet, kur do të shohim portretin e binjakëve katër muajsh?

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *