Publikohen sekretet e errëta të yllit të “Glee”: Pornografi me fëmijë e drogë 0

Qëkur seriali “Glee” filloi të shfaqej prej vitit 2009, nuk do të na shkonte aspak në mendje se çfarë sekretesh fshihte njëri prej aktorëv të kastit. Mark Selling, protagonist i serialit është dënuar e i ka pranuar akuzat për posedim materialesh pornografike me fëmijë.

Aktori  i serialit të famshëm amerikan, pas këtj skandali është dënuar me 4-7 vite burg si edhe i duhet tqë të paguajë shumën 50.000 dollarë për secilën nga viktimat e tij. Selling rrezikohej me 20 vjet dënim, i cili u ul me pranimin e fajësisë dhe bashkpunimin me policinë.

Në kompjuterin e tij personal u gjetën 50.000 materiale pornografike e erotike me fëmijë. Aktori është paditur edhe më parë nga ish-të dashurat e tij, si dhe do të ndalohet të frekuentojë ambiente me individë nën 18 vjeç.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *