Prerjet më të bukura “Vjeshtë-Dimër” për flokë të mesëm 0 1134

A e dini se floku i mesëm me gjatësi deri tek supet është në modë? Vajza, nëse nuk e keni bërë ende ndryshimin e stinës në flokët tuaj, ky është momenti i duhur!

Përveçse shumë në modë, flokët me gjatësi të mesme janë edhe tepër praktikë. Në sezonin “Vjeshtë-Dimër 2017-2018” stilistët më të njohur propozojnë modele të larmishme prerjesh e krehjes për flokë me këtë gjatësi: luajnë me baluket, stilimet me  kaçurrela, e volumin. Nuk mungojnë as ondet klasike apo modelet disi më të çrregullta për shpirtrat rrok. Shfletoni galerinë e pasur me ide, gjeni modelin e preferuar dhe mos ngurroni të bëni ndryshimin tuaj!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *