Ilva Tare, shfaqet elegante pas lindjes 0 222

Vetëm pak javë më parë gazetarja e njohur Ilva Tare dhe bashkëshorti i saj Eduard Selami u bënë prindër për herë të dytë. Çifti u bekua me një djalë, pas vajzës Melody. Emrin e djalit, Thomas, e kishte zgjedhur ish-deputeti Selami.

 

Pas ardhjes në jetë të vogëlushit Thomas, Ilva na bëri pjesë të ambienteve të shtëpisë së saj plot me lule, ndërsa sot na ka sjellë një foto në të cilën duket mjaft elegante! “Paparazzi in action” shkruan Ilva, me siguri e kanë fotografuar pa mendje sot drejtoreshën e informacionit të televizionit Ora News.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *