Puthja e çmendur në buzë mes dy vajzave të njohura të ekranit!

Puthjet në buzë mes personazheve të njohur të skenës dhe ekranit tashmë nuk janë më një tabu. Pas Britney dhe Madonna-s në vitin 2003, Era Istrefit dhe Encës, Devisit dhe Dorianit në “Fiks Fare” një çift tjetër figurash të njohura e ka bërë këtë gjest në transmetim direkt!

 

 

Në “Grande Fratello Vip”, prezantuesja e njohur e spektaklit Ilary Blasi ka mirëpritur të ftuarën e saj në studio, bukuroshen argjentinase Belen Rodriguez me një puthje në buzë! Belen është futur në shtëpi të përshendetet me Cecilian dhe Jeremias, motrën e vëllanë të cilët janë të dy konkurrentë të këtij edicioni dhe i ka puthur po në buzë edhe ata!

 

Puthja e papritur mes vajzave të ekranit italian, të cilat janë edhe mikesha të ngushta është shoqëruar me reagime nga publiku në sallë e në rrjetet sociale, sigurisht!

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.