Reagon Georgina Chapman, bashkëshortja e producentit Weinstein! 0 152

Pas një heshtjeje disa ditore pasi u bë publik skandali i ngacmimeve dhe abuzimeve seksuale të producentit të “Weinstein Company”, Harvey Weinstein me koleget femra, bashkëshortja e tij Georgina Chapman stiliste e firmës së njohur “Marchesa” ka bërë publik lajmin se e ka lënë atë.

 

Georgina ka folur për revistën “People”: “Më është thyer zemra për të gjitha femrat që kanë vuajtur nga dhimbja e tmerrshme e këtyre akteve të pafalshme. Kam vendosur ta lë bashkëshortin tim”. Ajo ka shtuar se tani prioritet kanë fëmijët e saj të vegjël dhe se do të kërkojë privatësi të plotë nga ana e mediave për këtë gjë. Çifti janë të martuar që prej vitit 2007 dhe kanë dy fëmijë. Divorci vjen menjëherë pas pushimit nga puna të Weinstein.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *