Ja si e çmend Shkëlzeni Arminën… 0

Një nga çiftet e njohur e më të komentuar shqiptarë janë padyshim Armina Mevlani e Shkëlzen Berisha. Historia e dashurisë së tyre disa vjeçare pasqyrohet edhe në rrjetet sociale, të cilat i kanë vënë shpesh në qendër të vëmendjes, sidomos blogeren e njohur.

 

E ndërsa Shkëlzeni ka ndarë një foto në profilin e tij në Facebook, Armina nuk ka duruar dot dhe i ka komentuar: “Do të më çmendësh??? #princikaltër”. Pas këtij komenti ka vijuar edhe replika e tij ndaj Arminës: “Vetë ma ke bërë”.

Duket se Shkëlzeni ka sjellë në vëmendjen e të dashurës së tij një moment të bukur në të cilin ai ka pozuar për të.  Ka mjaftuar vetëm kaq dhe Armina është emocionuar shumë, duke i komentuar e para në foto!

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *