Fevziu, Haxhiu dhe Blushi ju përshendesin nga Shën Petërburgu! 0

Është i njohur fakti se Blendi Fevziun dhe Ben Blushin i bashkon një shoqëri gati 3-dekadash, qysh nga koha që kanë qenë studentë, ndaj është e admirueshme, kur si të rinj ata vijojnë të udhëtojnë dhe eksplorojnë vende arti edhe sot!

 

Këtë e dëshmon kjo foto e publikuar pak momente më parë nga gazetari Blendi Fevziu, ku dy personazhet e njohur, së bashku me kolegun dhe mikun e tyre nga Kosova, Baton Haxhiu pozojnë përpara “Muzeut të Vetmuar”, në Shën Petërburg! Veshja dimërore është një tjetër detaj, që të sjell “aromën” ruse në Instagram!

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *