Fejohet çifti i njohur i showbizit! E patë unazën…?

Ata janë të lidhur që prej muajit dhjetor të vitit të kaluar. Muajin e kaluar adoptuan një qenush Haski, ndërsa tani morën hapin e radhës! Këngëtari Joe Jonas dhe ylli i “Game of Thrones” Sophie Turner janë fejuar!

 

Çifti zgjodhi të bënte publik lajmin përmes profileve përkatëse në Instagram. “I thashë po”, shkuan Sophie. “Më tha po”, ka shkruar Joe në foton ku Sophie ka vënë në gisht unazën e fejesës prej diamanti e cila ka edhe elementin e rrethit të përjetësisë në të.

Joe është i dyti nga tre vëllezërit Jonas që martohet, pas Kevin-it.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *