Robert Berisha ju jep një ide për darkën sonte! 0 214

Ata janë një çift i njohur që merren prej vitesh me muzikë. Robert Berisha e Nora Istrefi u martuan në vitin 2014 pas një lidhjeje disa vjeçare e në jetën e tyre erdhi dhe fëmija i parë vogëlushja Renee për të cilin shprehin se u ka ndryshuar jetën duke u sjellë veç gëzim. Këtë verë, ata publikuan edhe bashkëpunimin e tyre “S’ka inat”. 

Robertin e kemi parë si këngëtar e kompozitor, si një djalë që frekuenton rregullisht palestrën, madje që bën edhe seanca botoksi. Por, që të ishte edhe kuzhinier nuk e dinim! Ai ka na treguar se këtë pasdite është në kuzhinë e po gatuan makarona me salcë për Renee-në.

 

 

 

 

 

“Makarona për Renushin tim”, shkruan babi Roberti. Me siguri makaronat do të jenë ushqimi i preferuar i vajzës së tij. Lum si Nora, do e gjejë darkën gati!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *