Shtëpi alla tropikana

Destinacioni i kësaj stine do të jetë savana e egër, motivet e pafundme të xhunglës, shumëllojshmëria e ngjyrave përmes dizenjove të lëkurës së kafshëve, detaje origjinale të “vjedhura” nga fiset indigjene dhe gjithçka tjetër që lidhet me stilin tipik tropikal, me të cilin duhet të mbushni çdo cep të ambjenteve të pushimit, enkas për shtëpinë e plazhit.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *