Belen dhe gafat mbi gratë e bukura: ngjall polemika. Ajo mbrohet nëpërmjet rrjeteve sociale 0 229

Punoj në Itali, sepse në Argjentinë tashmë ka shumë gra të bukura. “Dhe pas shumë sulmeve online, ajo përgjigjet:” Askush nuk ka folur keq për Italinë, ka gra të bukura edhe këtu “Por polemika vazhdon.

 

Në foto Showgirl argjentinas Belen Rodriguez me djalin e tij Santiago gjatë episodit të “Kush e ka mbërthyer Peter Panin?”

Belen Rodriguez, e ftuar në emisionin e Paolo Bonolis, “Kush e ka mbërthyer Peter Panin?” bën një gafë të keqe. Pa e kuptuar dhe në mirëbesim, por rezultati ishte një polemikë e dhunshme sociale. Duke iu përgjigjur një pyetjeje nga një fëmijë që i kërkon të dijë pse është e famshme në Itali, ajo përgjigjet me atë që mendoi se ishte një shaka e bukur. “Unë punoj në Itali, sepse ka shumë gra të bukura në Argjentinë”.

 

Showgirl 33-vjeçare nuk e di që është në transmetim direkt në Channel5, dhe jashtë plasin polemikat. Bonolis menjëherë përpiqet për të zbutur tonin, nga gafa e bërë nga Argjentina: “Ja, në Itali ne kemi femra të bukura.” Dhe Belen përpiqet për të korrigjuar duke shtuar: “Sigurisht, adhuroja  Monica Belluccin, por në Argjentinë do të ishte thënë, janë të gjitha bukuri të Mesdheut. “Përpjekja e tij nuk bën asgjë, por i hedh më shumë bënzinë zjarrit në rrjetet sociale, duke thënë që pse ju vazhdoni të paguani të huaj  mosmirënjohës “, kur bukuria e vërtetë është në Itali.

 

Me pak fjalë, polemika mban peng Instagramin: Kush pro Belenit dhe kush kundër, në pak orë komentet nga postimet e tij në studion e Bonolis arrijnë një mijëra. Dikush shkruan: “Gjithmonë falëndero këtë vend për fatet e mëdha që na dha”, ose: “Edhe Sabrina Ferilli është më e bukur se ajo, Monica Bellucci, Laura Torrisi, Manuela Arcuri, sa doni akoma … ‘ . Një ndjekës shkruan: “Ajo ishte thjesht e vërtetë: në asnjë vend tjetër nuk do të kishte arritur nivele të tilla të larta popullariteti, por sidomos ato nivele të të ardhurave, në shkëmbim të asgjëje, ose  të një bukurie të pazakontë”.

 

Dhe përgjigja e Argjentinës së bukur nuk duhet të pritet!

Statusi i Belen Rodriguez

 

Dhe çfarë mendoni: shumë të huaj pushtojnë televizionin tonë? më mirë t’i japësh vend vajzave italiane? apo suksesi nuk duhet të shohë fytyrën e askujt?

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *