Rihanna dhe beteja e saj e përditshme kundër shtimit në peshë

Ylli 29-vjeçar i popit pranon lodhjen e luftës së përditshme me peshoren: “Ditë të dobëta o ditë të shëndosha?” Ikona seksi e Umbrella duhet të rregullojë edhe garderobën për linjat e saj të lëkundshme> porn ë rrjete nuk janë kaq të butë

Rihanna u përgjigjet me sarkazëm të gjithë atyre që e akuzojnë se ka marrë shumë kilogramë gjatë muajve të fundit: “Dikush tha që jam shumë e shëndoshë?! Dhe shton tri figura që qeshin me lot. Por ylli i popit që dukej se e kishte marrë me ironi të gjithë këte punën e komenteve, pak mikluese të fansave kundër kileve të saj të tepërta, pranon që në ditë të caktuara është e vështirë të ndjekësh kapriçot e trupit tënd që lëkundet nga i shëndoshë në i dobët, nga njëra javë në tjetrën.
Edhe stili i saj po pasohet nga një një seri ndryshimesh për të ndjekur peshën e lëkundshme: mund të pranoj të gjitha kritikat mbi trupin tim të shëndetshëm, gjoksin tim dhe deri te buzët e mia” -shpjegon këngëtarja për TMZ, por nuk toleroj haters që mbështesin body shaming”.

Në formën e re fizike të kolme ajo kalon nga një look super sport për ditën, në një version sexy për mbrëmjen. Këngëtarju pa në rrugët e Nju Jorkut me leggins, pellush dhe e mbuluar nga një kapele.

Dhe shumë pyesin se ku ka përfunduar ikona joshëse e daljeve të para që ka ndryshuar një prej tipareve të saj dalluese të imazhit.Edhe pse ka mbetur vajza e mrekullueshme e daljeve t ëpara, janë të shumtë ata q ëe kritikojnë për ndërhyrjet e saj në (hundë, mollëza, liposuzione dhe mastoplastica, siç thuhet, por Rihanna nuk e ka konfirmuar kurrë, por edhe as nuk e ka përgënjeshtruar).
Po ajo vazhdon të udhëtojë në trenin e suksesit nga mes thashethemeve (ende?) për lidhjen e saj me Chris Brown dhe suksesit të pamasë professional.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *