Prerjet më të bukura dimërore për flokët e gjatë

Dimri po afron dhe ndërsa keni filluar të nxirrni nga garderoba veshjet më të trasha e më të plota, mendoni edhe për një freskim të look-ut tuaj. Keni flokë të gjata? Akoma edhe më mirë! Flokët e gjata ju lejojnë të luani edhe më shumë me diversitetin e modeleve.

 

Ju sjellim modelet më stil, më të bukura e femërore për këtë sezon dimëror nga sallonet më të njohur. Flokë të drejtë, onde me super volum, baluke e modele të tjera të larmishme e me ngjyra të mrekullueshme.

 

 

Fashionista flokëgjata, të gjitha modelet tendencë i gjeni këtu, zgjidhni të preferuarin dhe sugjerojani parukieres suaj!

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *