Çizmet me taka më cool deri tek kyçi i këmbës! 0 173

E dini që moda ripërsëritet, apo jo? Megjithatë, disa modele nuk ndryshojnë e mbeten të preferuarat e çdo vajze fashionista, ashtu janë edhe çizmet deri tek kyçi i këmbës! Ju sjellim modelet që nuk duhet t’ju mungojnë as këtë vjeshtë! 

Këto çizme kaq të dashura e praktike janë realizuar prej një lëkure të imët e të zbukuruara me gurë të çmuar dhe elementë ari e argjendi. Për vajzat me stilin më rrok, këto modele ofrojnë edhe kopsat e zinxhirët.

Këto çizme do ju lënë pa frymë, zgjidhni të preferuarat tuaja!

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *