Kjo çantë e ZARA-s po thyen rekordet e shitjeve…!

Pse gëzohemi më shumë gjatë fundjavave? Sepse mund të festojmë deri vonë, ndërsa e diela shërben si dita perfekte për pushim total. E kur vjen puna tek të dalurit, sa rëndësi i kushtojmë paraqitjes?…

Dihet se në garderobë disponojmë disa veshje të veçanta, enkas për mbrëmjet e të premteve apo të shtunave. Tani, inagjinoni që paraqitjes seksi, t’i shtoni edhe një detaj interesant…një aksesor të rrumbullakët, që vështirë se nuk do të bjerë në sy!

Është risia më e fundit e ZARA-s, dhe tashmë po thyen çdo rekord blerje. Përveç formës unike, çfarë tërheq më shumë syrin është rripi mbajtës, i ideuar si një rreth gjigant i florinjtë, që kombinon më së miri me ngjyrën rozë të pjesës së poshtme. Dhe jo vetëm kaq, sepse ZARA mendon për të gjithë: një tjetër çantë gjashtëkëndëshe e zezë, me po të njejtat karakteristika si e lartpërmendura, është në shitje për të apasionuarit pas ngjyrave të errëta. Do kishit guxim ta provonit një kombinim interesant më këtë lloj aksesori?

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *