Për Halloween, më bukur motrat Hadid apo Jenner? 0 287

Festa e Halloween-it është fare pranë nesh, në qoftë se nuk keni vendosur ende për veshjen tuaj apo bëni zgjedhje të minutës së fundit, hidhini një sy motrave të famshme Hadid e Jenner, cilat preferoni më shumë?

Çdo vit, yjet e showbizit preferojnë të festojnë e të vishen edhe seksi e provokuese në këtë festë të frikshme. Bella dhe Gigi apo Kylie e Kendall? Ju sjellim look-un dhe disa nga veshjet e tyre të viteve të kaluar për Halloween. Cila dyshe ju duket më e përshtatshme, jepni mendimin tuaj!

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *