10 xhaketat dimërore që çdo mashkull duhet të ketë 0 274

Moti është ftohur ndjeshëm dhe nuk do të ketë më kohë të bukur siç kemi patur deri tani, por shirat po vijnë! Ju sjellim veshjet themelore të garderobës suaj, të ngrohta e me stil për këtë sezon dimëror, xhaketat!

Mund t’i vishni në zyrë, në fundjavë ndoshta kur koha është më e mirë, për një takim të veçantë, e kudo për këtë dimër! Kemi përzgjedhur dhjetë xhaketat më me stil të këtij sezoni për meshkuj, do të ndiheni komodë me to e do të doni t’i vishni kudo!

Që nga modelet sportive e praktike kundër shiut deri tek ato më klasikët, i keni të gjitha këtu!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *