Jeni vonë: Kardashianët i bënë blerjet për festat e fundvitit!

Kim dhe Kourtney Kardashian u panë këtë javë me mamanë e tyre Kris Jenner, në një dyqan dekori, për të bërë një blerje mjaft interesante. Ndoshta nuk do ta besoni, por Kardashianët kanë filluar që tani të mendojnë për festat e fundvitit. Madje, janë angazhuar aq shumë, saqë kanë zgjedhur edhe pemën e Krishtlindjeve!

Sigurisht, është shumë heret për të bëre dekorime në mesin e tetorit, por Kardashianët janë gati për xhirimin e episodit të ri për këtë fundvit. Kris Jenner ka shpërndarë në Instagram disa nga skenat e xhiruara tashmë, vetëm disa ditë me parë. Siç e do zakoni, përveçse spektaklit kushtuar kësaj periudhe përfundimtare të ciklit 12-mujor, familja më në zë e momentit realizon edhe një foto bashkarisht, për të uruar fansat e tyre.

Pavarësisht përgatitjes për dekorin gjatë ditëve të ftohta, veshjet e Kim dhe Kourtney janë tipiket e këtij sezoni. Bashkëshortja e Kanye West kishte zgjedhur (si shumë herë) kombinimin një-ngjyrësh të kanotjeres dhe pantallonave ngjitur pas trupit, duke nxjerrë në pah format e saj fizike. Ndërsa Kourtney, ka preferuar të shfaqet më transaprente, duke ndërthurur minifundin e shkurtër me çizme të gjata deri në afërsi të gjurit. Si gjithmonë, provokuese në maksimum motrat Kardashian!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *