Modelet zarf, çantat më të dëshiruara të Vjeshtë-Dimrit  2017 – 2018 0 428

Çantat e Vjeshtë-Dimrit  2017 2018 janë të vogla dhe shumë të bukura, modelet tona të preferuara janë këto.

Një udhëtim i shkurtër përmes çantave të lëkurës së një niveli të lartë, e punuar edhe me dorë dhe e dekoruar me perçin. Shumëllojshmëri modelesh luxe&low cost për të ndihmuar shijen dhe stilin.

Çanta të vogla, për t’u mbajtur në dorë, poshtë krahut dhe për të lëvizur lirshëm.

Mes ngjyrave të fortadhe dizenjove ironike, por edhe klasike, çantat e dorës këtë vit janë të shumëanshme dhe perfekte. Ideale për rastet më zyrtare dhe për mbrëmje.

Forma e çantës është ajo e një zarfi dhe mesazhi që përmban është i qartë: Janë çantat më të dëshirueshme të sezonit!

Moreschi (435 euro).

Bottega Veneta (1.250 euro).

Amanti (390 euro).

Pomikaki (138 euro).Ermanno Scervino (880 euro).

Castañer (75 euro).

La Fille des Fleurs (60 euro).

Gum Gianni Chiarini Design (160 euro).

 

Kaos Accessories (139 euro).

 

Jimmy Choo (395 euro).

 

Ballin (455 euro).

 

Miu Miu.

 

Pierre Hardy (320 euro).

 

Giorgio Armani (1.650 euro).

 

Saragiunti (540 euro).

Guess Handbags

Valentino (69,90 euro).

Mia Bag (180 euro).

 

 

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *