Swatch, një event special për koleksionin e ri të orëve! 0 1150

Mbrëmja e djeshme solli në kryeqytet eventin e parë të organizuar për firmën Swatch, e si në çdo organizim të këtij lloji, të ftuar ishin edhe disa nga personazhet e njohur shqiptarë. Qëllimi i këtij eventi ishte prezantimi i koleksionit ‘Gala Night’, që solli jo pak risi në modelet e orëve. Shtatë modelet e reja të këtij aksesori janë inspiruar nga ngjyra e florinjtë, dhe kjo nuk është e gjitha. Orët janë ideuar në mënyrë të tillë, që të shkëlqejnë po aq ndritshëm gjatë ditës, ashtu sikurse dhe gjatë natës. Dizenjot kanë për qëllim të shpërfaqin klasin e merituar gjatë netëve të mbushura me glamur e plot ndriçim, në qytet apo në vendet tuaja të preferuara. Më poshtë do të gjeni disa nga personazhet e njohur të pranishëm në event, si dhe çastet më të bukura gjatë organizimit.

Mira Kazhani dhe Anjeza Maja

Eva Murati

Niko Komani

Rudina Magjistari

Fiori Dardha

Roza Lati dhe Niko Komani

Estela Ujka

Eni Cobani

Momente nga eventi

Drejtuesja Dasha Frasheri, menaxherja Rezarta Ceka dhe pjesetare te tjere te kompanise By Best

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *