Një romancë në horizont për Brad Pitt? 0 183

Aktori Brad Pitt, i cilësuar së fundmi si një baba i vetmuar është vënë në qendër të vëmendjes për aludimet mbi një lidhje me 21-vjeçaren Ella Purnell, një vit pas divorcit të tij me Angelina Jolie.

 

Pitt e admiron punën e aktores së re e cila i duket mjaft tëreheqëse dhe është magjepsur prej saj për shkak të ngjashmërisë fizike me Jolie, por ai vlerëson vetëm aftësitë e saj të shkëlqyera në aktrim. Burime pranë aktorit rrëfejnë se ata nuk janë një çift.

Ndërsa Jolie është zhgënjyer shumë kur ka dëgjuar thashethemet mbi një lidhje mes Pitt dhe 21-vjeçares. Së pari për shkak të diferencës së tyre të madhe në moshë, si edhe për faktin se ai mund të jetë gati të frekuentojë dikë tani.

 

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *