Balina Bodinaku zbulon një pasion të fshehtë… 0 527

Balina Bodinaku është një emër i njohur e i dashur për publikun shqiptar, edhe pse i ishte larguar ekranit prej shtatë vitesh. Tashmë ajo është e pranishme dhe është rikthyer në ekranin e Televizionit Shqiptar me “Pasditja ime”. 

Në rrjetet sociale, kemi kuptuar që Balinës i pëlqejnë shumë udhëtimet dhe adrenalina. Me siguri që të këtë hobi të sajin nuk e keni ditur më parë! Ajo ka ndarë një foto në të cilën shfaq një pasion tjetër të sajin, vizatimin!

Balina ka ndarë një foto duke skicuar një portret vazje me laps në bllokun e saj ku me siguri do të ketë me dhjetëra vizatime të tjera. Duket se pas pasionit të makinave, Balina tërhiqet edhe prej arteve figurative!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *