Super Fashion Rita Ora dhe familja e saj! 0 538

Në familjen e famshme Ora, jo vetëm ylli i Pop-it Rita shfaqet si një fashionista e vërtetë duke ndjekur tendencat e modës, por as familja e saj nuk mbetet pas!E ëma Vera na shfaqet gjithmonë si një femër e kuruar në imazh e cila madje jo pak herë i jep këshilla edhe të bijës mbi veshjet. Ka qenë ditëlindja e Elenës, motrës së Ritës ajo që ka mbledhur bashkë komplet familjen për ta festuar disa ditë më pas.

 

Familja Ora është shfaqur tejet elegante në këtë gëzim familjar. Të dy prindërit Vera dhe Besniku, dhe tre fëmijët Rita, Elena dhe i vëllai Don janë veshur shumë bukur! Një portret perfekt familjar, apo jo?

A nuk ju Vera si motra e madhe e Ritës e jo si nënë e tre fëmijëve?

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *