Pardesytë: Modelet që duhet të keni këtë vjeshtë

Nga më klasiket në bezhë, në versionet pvc ose kadife, modelet që nuk dueht të humbisni

Pardesyja kryesore e vjeshtë? padyshim ai, Madhëria e saj pardesyja. perfekte për ditët me shi dhe kur është freskët, që nuk duhet të mungojë në garderobën tuaj.

Nëse preferoni modelin klasik bezhë me dopiopettë , ose modele të linjave të tjera, variantet janë të pafundme dhe të shumëllojshme.
Edhe përsai përket materialit mund të gjeni nga më origjinalet te pvc ose kadife për mbrëmjen, ose mund të zgjidhni ngjyrat më të përhapura (si psh e kuqe?) për të mos u befasuar nga melankolia e vjeshtës.

Zbuloni kolesionin tonë me pardesytë që duhet të keni këtë vjeshtë:

ACNE STUDIOS

UNITED COLORS OF BENETTON

BURBERRY

ZARA STUDIO

MIU MIU.

COS

FLEUR DU MAL

MAJE + SCHOTT.

MARELLA

MANGO

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *