Sfida e rradhës e Arilenës vjen në…nëntor! 0 224

Dhe jo, nuk po flasim për ‘Nëntorin’ e famshëm që i siguroi famën ndërkombëtare. Pas sfidave të njëpasnjëshme deri më tani në karrierën e saj, duket se Arilena ka ndërmarrë një tjetër hap tashmë. Lajmin e ka publikuar “Express”, ndërsa mësohet se këngëtarja do të jetë një nga konkurrentet në festivalin e fundvitit, ku garohet për krijimin përfaqësues për në ‘Eurovizion’.Arilena është duke punuar aktualisht me Darko Dimitrov dhe me këngëtarin Lindon. Kujtojmë se këto janë dy emrat që fshihen edhe pas hitit ‘Nëntori’, e duke marrë parasysh bujën që bëri kjo e fundit, ndoshta bashkëpunëtorët e Arilenës do të jenë një ogur i mirë edhe këtë herë. Edhe pse në fakt, fati e ka ndjekur këngëtaren që pas pjesëmarrjes në ‘X Factor’…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *