Artistet shqiptare dominojnë: Sukseset e fundit të Bebe Rexhës dhe Dua Lipas

Java është mbyllur bukur me lajmet nga përtej oqeanit, mbi sukseset e vajzave shqiptare, Bebe Rexha dhe Dua Lipa.

 

Nga njëra anë, mësojmë se Bebe Rexha është bërë pjesë e filmit më të ri Hollywood-ian “Bright”, ku luan aktori i njohur Will Smith. Bebe, në bashkëpunim me Machine GunKelly dhe X Ambassadors, do të këndojnë kolonën zanore “Home” të tij.  Premiera e filmit do të shfaqet më 22 dhjetor, ndërsa videoklipi i këngës do të lançohet pas premierës së filmit.

 

Nga ana tjetër, Dua Lipa vazhdon të korrë sukseset e hitit të saj “New rules”. Ajo ka bërë të ditur që është nominuar nga “MTVEMA” në tri kategori (Best New, Best Look dhe Best UK & IE Act) dhe ka ftuar të gjithë fansat ta votojnë atë.

Qielli është limiti për vajzat tona! Jemi krenarë për to!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *