“Eksod” VIP-ash në New York: Alban Skënderaj, Ronela Hajati, Young Zerka

Hyjmë në Instagram dhe shohim që Alban Skënderaj ka postuar foto nga i famshmi Times Square në New York, në të gjithë shkëlqimin e tij.

 

Pak më poshtë fotos së Albanit, edhe Ronela Hajati ka hedhur foto nga i njëjti vend, veshur me një fustan të shkurtër të zi dhe çizme po të zeza mbi gju, duke sfiduar të ftohtin.

Fotove të dy VIP-ave të mësipërm u bashkohet edhe fotoja stil retro e Young Zerka, i cili në fakt paralajmëroi i pari mbërritjen e tij në SH.B.A.  Ç’po ndodh? Pse ky eksod?

 

Të tre artistët ndodhen në një mini-tour në SH.B.A., me destinacion New York-un, Bostonin dhe Detroitin, siç shkruan vetë Alban Skënderaj në Instagramin e tij. Natën e kaluar ata ishin në klubin Amadeus në Queens, NY, për të vazhduar sonte në Peabody (Boston) dhe me mbylljen e këtij “Halloweekend” në Detroit, më datë 29.

 

 

 

Në komente ndërkohë, nuk e përmbajnë entuziazmin fansat e tyre, të cilët u urojnë mirëseardhjen, apo shkruajnë që mezi presin t’i takojnë. Na vjen mirë që artistët shqiptarë gjejnë sukses edhe në skenat ndërkombëtare, dhe priten krahëhapur nga fansat edhe jashtë kufinjve.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *