Filmat horror kult për mbrëmjen e Halloween-it! 0

Mbrëmja e festës së Halloween-it po afrohet dhe ndoshta shumë prej jush mezi po presin që të vishen si infermiere seksi ose të grimohen në një mënyrë të frikshme. Ka edhe nga ata që preferojnë ta kalojnë larg zhurmës apo maskave!

Për të gjithë ju që keni vendosur të qëndroni në shtëpi, ju sugjerojmë super filmat për të kaluar sa më këndshëm këtë 31 tetor! Të rehatoheni në divanet tuaj, me një kuvertë e një çaj të ngrohtë, pse jo të rrethuar me pak horror, si mendoni?

Annabelle

 

Në mbrëmjen e shtrigave ju sugjerojmë kinemanë në ambientet e shtëpisë suaj, me filmat horror kult të të gjitha kohërave, që nga “Psycho” e deri tek “Scream”. Ka për të gjitha shijet!

Një çaj i ngrohtë, një kuvertë dhe shijoni mbrëmjen me të dashurit tuaj me një nga filmat që kemi përzgjedhur për ju!

Birds
Carrie
Deep red
Eraserhead
Halloween
It
Ju-On
Martyrs
Night of the Living Dead

 

Pan’s Labyrinth
Psycho
Rosemary’s baby
Saw
Scream
Shark
Shining
Suspiria
The Blair witch project
The Excorcist
The Others
The silence of the innocent
The sixth sense
The Texas Chain Saw Massacre
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *