Shpëtuam nga sikleti! Tani mund t’i ktheni mbrapsht mesazhet në Whatsapp! 0

Më në fund, edhe pse mund të jemi dëmtuar më parë, Whatsapp-i dëgjoi lutjet tona për një opsion për fshirjen e mesazheve të dërguara.

Tanimë kemi kohë 7 minuta për të fshirë çfarëdo mesazhi të sikletshëm, me një klikim butoni.

Për të përdorur këtë opsion, normalisht kërkohet version më i fundit i aplikacionit të Whatsapp-it, nga të dy përdoruesit e tij.

Mjafton të klikoni mbi mesazh, dhe në krye të faqes, klikoni ikonën “Delete” dhe zgjidhni opsionin “Delete for everyone”.

Megjithatë, ka një kleçkë. Personi tjetër do të njoftohet për mesazhin e fshirë, pavarësisht se nuk mund ta shohë atë. Ndaj, do të keni sërish disa shpjegime për të dhënë.

Prapëseprapë, është më mirë se asgjë, apo jo?

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *