Adela, nesër përcjellja për në banesën e fundit…

Ndarja e papritur nga jeta e Adelajda Xhamanit ka qenë edhe tema e ditës së sotme. Përpos miqve e kolegëve të cilët shprehën hidhërimin e thellë për një lajm kaq tronditës, janë zbuluar njëkohësisht edhe detaje mbi atë çka i dha fund jetës së 31-vjeçares. Pavarësisht raportimit të policisë se moderatorja vuante nga epilepsia, të afërmit dhe miqtë e kanë mohuar një fakt të tillë.

Homazhet do të mbahen në orën 12:00, tek kinemaja në Kavajë, ndërsa përcjellja për në banesën e fundit, në orën 14:00. Lamtumira e fundit do të jepet në qytetin e lindjes së Adelajdës (Kavajë). Sipas raportimeve, moderatorja ka telefonuar ambulancën pak para ndarjes nga jeta…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *